Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 6 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,  256m² - Pěnčín

Prodej, Rodinné domy, 256m² - Pěnčín

Přinášíme vám do prodeje RD v Penčíně se stavebním pozemkem o výměře cca 700m2 po rozdělení. Dům i pozemek je možno koupit samostatně. Na domě byla zhotovená kompletní nová elektřina, voda, podlahové topení (v koupelně je na elektřinu a v kuchyni na vodu). Dům má speciální zateplení (20 cm) a teplo..

Lokalita: Pěnčíninfo v RK

Prodej, Rodinné domy 5kk,  240m² - Náměšť na Hané

Prodej, Rodinné domy 5kk, 240m² - Náměšť na Hané

Nabízíme vám k prodeji RD v obci Náměšť na Hané u Olomouce, který je určen k rekonstrukci. Dům má veškeré inženýrské sítě, a při vhodné rekonstrukci lze navíc vybudovat podkrovní bydlení. V domě jsou nyní 4 pokoje ihned k bydlení a to nejen kuchyně a koupelna. Topení zajišťují nový plynový kotel..

Lokalita: Zákostelí, Náměšť na Hané4 290 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  m² - Kojetín III-Kovalovice

Prodej, Rodinné domy, m² - Kojetín III-Kovalovice

V zastoupení majitele nabízím rodinný dům se zahradou v klidné, neprůjezdné obci Kovalovice. Obec Kovalovice je známá pro svou polohu příznivou jak dojezdem na dálnici Kroměříž - Brno, tak jako centrum cyklovýletů a rekreace. Pracovní příležitosti v nedalekém centru Amazonu jsou také příjemným..

Lokalita: Kojetín III-Kovalovice 47, Kojetín3 390 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  250 m² - Bystřička

Prodej, Rodinné domy, 250 m² - Bystřička

V krásné valašské přírodě, kousek od přehrady Bystřičky, nabízím k prodejí chalupu se dvěma stodolami, na slunném rovinatém pozemku u lesa. V přízemí se nachází zádveří s kuchyní a vstupem do obytné kamenné stodoly, propjené s posezením v pergole na zápraží domu. Samostatným vchodem přízemí..

Lokalita: Bystřička 26info v RK

Prodej, Rodinné domy,  m² - Olomouc - Slavonín

Prodej, Rodinné domy, m² - Olomouc - Slavonín

Nabízím Vám atraktivní nemovitost v Olomouci - Slavoníně, rodinný dům, kolaudovaný v roce 2013. Dům je dispozičně 6+kk, v přízemí se nachází garáž pro jedno auto, vstupní chodba s vestavěnou skříní, WC, obývací pokoj s kuchyní, pracovna, technická místnost, druhé WC a komora. Z obývacího pokoje se..

Lokalita: Za kostelem, Olomouc - Slavonín19 000 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  120m² - Kožušany-Tážaly - Kožušany

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Kožušany-Tážaly - Kožušany

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s krásným pozemkem 5 minut od Olomouce, v obci Kožušany. Dům je v původním stavu, určen k rozsáhlé rekonstrukci, případně demolici a výstavbě nového domu. Současná využitelná zastavěná plocha je 485 m2. Na pozemku 4251m2, který s ostatními pozemky sousedí..

Lokalita: Kožušany-Tážaly - Kožušanyinfo v RK