Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji" odpovídá 21 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+kk,  46m² - Olomouc - Neředín

Prodej, Byty 2+kk, 46m² - Olomouc - Neředín

Nabízíme vám do prodeje krásný byt po rekonstrukci o dispozici 2KK na adrese Stiborova  603/37 v Olomouci. Byt je o velikosti 46 m2. Byt prošel nadstandartnírekonstrukcí a byla v něm zhotovená velmi hezká kuchyňská linka na zakázku. Byt se nachází ve 2. patře panelového domu, s výtahem. Okna bytu..

Lokalita: Stiborova, Olomouc - Neředín3 699 000 Kč

Prodej, Byty 2+1,  53m² - Olomouc - Nová Ulice

Prodej, Byty 2+1, 53m² - Olomouc - Nová Ulice

Nabízíme vám do prodeje krásný byt po rekonstrukci o dispozici 2+1 na adrese Stupkova 1158/8 v Olomouci. Byt je o velikosti 53 m2. Byt prošel rekonstrukcí a byla v něm zhotovená velmi hezká kuchyňská linka na zakázku. Byt se nachází ve 4. patře panelového domu, bez výtahu. Okna bytu jsou situována..

Lokalita: Stupkova, Olomouc - Nová Ulice3 690 000 Kč

Prodej, Byty 2+kk,  55m² - Olomouc - Povel

Prodej, Byty 2+kk, 55m² - Olomouc - Povel

Nabízíme vám do prodeje nadstandardně vybavený byt o dispozici 2+kk na adrese Janského 544/5 v Olomouci – Povel. Byt je o velikosti 55 m2 + 10 m2 terasa. Byt je nadčasově designově sladěný v odstínech šedé a bílé barvy. Je v perfektním stavu. Byt je nabízen včetně moderní kuchyňské linky s..

Lokalita: Janského, Olomouc - Povelinfo v RK

Prodej, Byty 2+kk, 62m² - Olomouc

Prodej, Byty 2+kk, 62m² - Olomouc

Skvělý byt 2kk v Olomouci na prodej! Nabízíme vám do prodeje hezký slunný byt s balkónem o dispozici 2KK na adrese Dr. Milady Horákové 1057/13 v Olomouci. Byt je o velikosti 62 m2. Byt je připraven k k okamžitému bydlení. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu, bez výtahu. V blízkosti bytu se..

Lokalita: Dr. Milady Horákové, Olomouc3 790 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  256m² - Pěnčín

Prodej, Rodinné domy, 256m² - Pěnčín

Přinášíme vám do prodeje RD v Penčíně se stavebním pozemkem o výměře cca 700m2 po rozdělení. Dům i pozemek je možno koupit samostatně. Na domě byla zhotovená kompletní nová elektřina, voda, podlahové topení (v koupelně je na elektřinu a v kuchyni na vodu). Dům má speciální zateplení (20 cm) a teplo..

Lokalita: Pěnčíninfo v RK

Prodej, Rodinné domy 5kk,  240m² - Náměšť na Hané

Prodej, Rodinné domy 5kk, 240m² - Náměšť na Hané

Nabízíme vám k prodeji RD v obci Náměšť na Hané u Olomouce, který je určen k rekonstrukci. Dům má veškeré inženýrské sítě, a při vhodné rekonstrukci lze navíc vybudovat podkrovní bydlení. V domě jsou nyní 4 pokoje ihned k bydlení a to nejen kuchyně a koupelna. Topení zajišťují nový plynový kotel..

Lokalita: Zákostelí, Náměšť na Hané4 290 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  m² - Kojetín III-Kovalovice

Prodej, Rodinné domy, m² - Kojetín III-Kovalovice

V zastoupení majitele nabízím rodinný dům se zahradou v klidné, neprůjezdné obci Kovalovice. Obec Kovalovice je známá pro svou polohu příznivou jak dojezdem na dálnici Kroměříž - Brno, tak jako centrum cyklovýletů a rekreace. Pracovní příležitosti v nedalekém centru Amazonu jsou také příjemným..

Lokalita: Kojetín III-Kovalovice 47, Kojetín3 390 000 Kč

Prodej, Byty 1+1,  28m² - Lutín

Prodej, Byty 1+1, 28m² - Lutín

Nabízíme vám do prodeje krásný družstevní byt o dispozici 1+1 na adrese Růžová 192 v Lutíně. Byt je o velikosti 33 m2a prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu. Okna bytu jsou situována na západ.V blízkosti bytu se nachází škola, školka, obchody a mnoho dalšího...

Lokalita: Růžová, Lutíninfo v RK

Prodej, Byty 3+1, 75 m² - Prostějov

Prodej, Byty 3+1, 75 m² - Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový byt, který je o dispozici 3+1 a rozloze 75 m2 a nachází se na ulici Fanderlíkova v Prostějově. Velkou výhodou tohoto bytu je jeho umístění, byt se nachází ve 1. patře kousek od centra Prostějova. Tato lokalita je díky umístění a její dostupnosti do centra velmi..

Lokalita: Fanderlíkova, Prostějovinfo v RK

Prodej, Byty 4+1,  m² - Moravský Beroun

Prodej, Byty 4+1, m² - Moravský Beroun

Nabízíme vám do prodeje krásný byt po rekonstrukci o dispozici 4+1 na adrese Gen. Svobody 603 – Moravský Beroun. Byt je o velikosti 75 m2. Byt prošel rekonstrukcí a byla v něm zhotovená velmi hezká kuchyňská linka na zakázku. Byt se nachází ve 1. patře panelového domu, s výtahem. Okna bytu jsou..

Lokalita: gen. Svobody, Moravský Berouninfo v RK