Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 16 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1102 m² - Bukovany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1102 m² - Bukovany

Top nabídka ! Pozemky na prodej jsou tady!!! Bukovany u Olomouce #stavebnipozemky #naprodej #bukovany #olomouc Přinášíme vám do prodeje dva exkluzivní stavební pozemky ve velmi pěkné a klidné lokalitě Bukovany u Olomouce. Jedná se o lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k..

Lokalita: Bukovanycena k jednání

Prodej, Byty 2+1- 2E,  56,24m² - Olomouc - Hodolany

Prodej, Byty 2+1- 2E, 56,24m² - Olomouc - Hodolany

Dnes pro Vás máme novou nabídku ke koupi byty v novém projektu „Bytový dům Stará Víska“ v Olomouci – Hodolanech. Předmětem nabídky je bytová jednotka 2+1 s výměrou podlahové plochy 47m2+4m2 terasa+ 5,24m2 sklep. Bytová jednotka se nachází v prvním patře, má prostornou lodžii a sklep v suterénu..

Lokalita: Stará Víska, Olomouc - Hodolanyinfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  74m² - Šternberk

Prodej, Rodinné domy, 74m² - Šternberk

Skvělý dům na prodej ve Šterneberku je tady!!! Dům se nachází na adrese Polní 26, Šternberk. Zde vám nabízíme podrobnější detaily o domu. Obytná plocha domu je cca 74 m2 a pozemek je cca o velikosti 1240 m2. Obvodové zdivo je z porothermu + 20 cm polystyren. Všechny okna mají trojskla. Dům je..

Lokalita: Polní, Šternberk6 490 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  m² - Kojetín III-Kovalovice

Prodej, Rodinné domy, m² - Kojetín III-Kovalovice

V zastoupení majitele nabízím rodinný dům se zahradou v klidné, neprůjezdné obci Kovalovice. Obec Kovalovice je známá pro svou polohu příznivou jak dojezdem na dálnici Kroměříž - Brno, tak jako centrum cyklovýletů a rekreace. Pracovní příležitosti v nedalekém centru Amazonu jsou také příjemným..

Lokalita: Kojetín III-Kovalovice 47, Kojetín4 290 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  250 m² - Bystřička

Prodej, Rodinné domy, 250 m² - Bystřička

V krásné valašské přírodě, kousek od přehrady Bystřičky, nabízím k prodejí chalupu se dvěma stodolami, na slunném rovinatém pozemku u lesa. V přízemí se nachází zádveří s kuchyní a vstupem do obytné kamenné stodoly, propjené s posezením v pergole na zápraží domu. Samostatným vchodem přízemí..

Lokalita: Bystřička 267 490 000 Kč

Prodej, Byty 4+kk,  87m² - Olomouc - Hodolany

Prodej, Byty 4+kk, 87m² - Olomouc - Hodolany

Dnes pro Vás máme novou nabídku ke koupi byty v novém projektu „Bytový dům Stará Víska“ v Olomouci – Hodolanech. Předmětem nabídky je bytová jednotka 4kk s výměrou podlahové plochy 79,8+7,48m2sklep + 28,3m2 zahrádka. Bytová jednotka se nachází v přízemí a nabídne terasu s posezením, má neprůchozí..

Lokalita: Stará Víska, Olomouc - Hodolanyinfo v RK

Prodej, Vila, 200 m² - Olomouc - Bělidla

Prodej, Vila, 200 m² - Olomouc - Bělidla

Nabízíme k prodeji Vilu v Olomouci (Bělidla) o dispozici 4KK a 200m2. Vila se nachází v klidné lokalitě Olomouce s perfektní dostupností do centra. Velkou výhodou vily je že prošla rekonstrukcí. Zhotoveny byly rozvody, okna, omítky, nová kuchyně, koupelny a nově vybudovaná terasa do zahrady která..

Lokalita: Beneše Třebízského, Olomouc - Bělidlainfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  180m² -Tršice

Prodej, Rodinné domy, 180m² -Tršice

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům v Tršicích, který je vzdálený pouze 18 km od Olomouce. Velkou výhodou domu je, že se v něm nachází dvě samostatné bytové jednotky. Rd Tršice pošel v roce 2010 větší rekonstrukcí. V domě byla zhotovená nová střecha a rozvody. V prvním patře domu se nachází byt o..

Lokalita: Tršiceinfo v RK

Prodej, Byty 3+1,  75m² - Olomouc - Lazce

Prodej, Byty 3+1, 75m² - Olomouc - Lazce

Nabízíme vám skvělou novinku do prodeje. Jedná se o byt v Olomouci o dispozici 3+1 a rozměrech 75m2. Byt disponuje mimo jiné lodžií a nabízí krásný výhled do zeleně. Byt se nachází v klidné lokalitě s perfektní dostupností. Byt se nachází v přízemí panelového domu. Bytové jádro prošlo rekonstrukcí,..

Lokalita: Na Letné, Olomouc - Lazce3 990 000 Kč

Prodej, Byty 2+kk, 58m² - Olomouc

Prodej, Byty 2+kk, 58m² - Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji cihlový byt, který je o dispozici 2+kk a rozloze 58 m2 a nachází se na ulici Aksamitova v Olomouci. Velkou výhodou tohoto bytu je jeho umístění, byt se nachází ve 2. patře kousek od centra Olomouce a parku. Tato lokalita je díky umístění a její dostupnosti do centra velmi..

Lokalita: Aksamitova, Olomoucinfo v RK