Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 10 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 4+1, 75 m² - Moravský Beroun

Prodej, Byty 4+1, 75 m² - Moravský Beroun

Nabízíme vám do prodeje krásný byt po rekonstrukci o dispozici 4+1 na adrese Gen. Svobody 603 – Moravský Beroun. Byt je o velikosti 75 m2. Byt prošel rekonstrukcí a byla v něm zhotovená velmi hezká kuchyňská linka na zakázku. Byt se nachází ve 1. patře panelového domu, s výtahem. Okna bytu jsou..

Lokalita: gen. Svobody, Moravský Berouninfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Střeň

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Střeň

Nabízím nově zrekonstruovaný rodinný dům v krásném prostředí litovelského pomoraví v obci Střeň. Dům má novou fasádu, včetně zateplení, byly provedeny nové omítky, výměna oken a vchodových dveří, nová elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace. Dům je vytápěn podlahovým elektrickým vytápěním s..

Lokalita: Střeňinfo v RK

Prodej, Byty 3+1,  75m² - Olomouc - Neředín

Prodej, Byty 3+1, 75m² - Olomouc - Neředín

Nabízíme vám skvělou novinku do prodeje. Jedná se o byt v Olomouci o dispozici 3+1 a rozměrech 75m2. Byt disponuje mimo jiné lodžií a nabízí krásný výhled do zeleně. Byt se nachází v klidné lokalitě s perfektní dostupností. Byt se nachází v 3. patře panelového domu. Bytové jádro prošlo..

Lokalita: Dělnická, Olomouc - Neředíninfo v RK

Prodej, Byty 1+1,  28m² - Lutín

Prodej, Byty 1+1, 28m² - Lutín

Nabízíme vám do prodeje krásný družstevní byt o dispozici 1+1 na adrese Růžová 192 v Lutíně. Byt je o velikosti 33 m2a prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu. Okna bytu jsou situována na západ.V blízkosti bytu se nachází škola, školka, obchody a mnoho dalšího...

Lokalita: Růžová, Lutíninfo v RK

Prodej, Apartmány,  40m² - Dolní Moravice

Prodej, Apartmány, 40m² - Dolní Moravice

Horský apartmán 40m2 v obci Dolní Moravice, plně vybavený, výborný stav (stačí jen přijet a začít se rekreovat). V přízemí objektu se 4 apartmány. Velmi klidné místo, z obýváku vstup na terasu s výhledem do zahrady, parkovací místo a poměrná část zahrady v ceně. Příjem pozemního i satelitního..

Lokalita: Dolní Moravice2 499 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1 195m² - Bělá pod Pradědem - Domašov

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 195m² - Bělá pod Pradědem - Domašov

Jedná se o stavební pozemky ve funkčním celku o celkové výměře 1.195 m², které jsou situovány v obci Bělá pod Pradědem. Pozemky se nachází v místní části obce Domašov u Jeseníka, a to v rezidenční zástavbě rodinných domů (kat. území Domašov u Jeseníka,). Vhodné půdorysné uspořádání pozemků..

Lokalita: Bělá pod Pradědem - Domašovinfo v RK

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1102 m² - Bukovany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1102 m² - Bukovany

Top nabídka ! Pozemky na prodej jsou tady!!! Bukovany u Olomouce #stavebnipozemky #naprodej #bukovany #olomouc Přinášíme vám do prodeje dva exkluzivní stavební pozemky ve velmi pěkné a klidné lokalitě Bukovany u Olomouce. Jedná se o lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k..

Lokalita: Bukovany4 950 Kč za m²

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4251 m² - Olomouc Kožušany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4251 m² - Olomouc Kožušany

Nabízím Vám ke koupi vyjímečný stavební pozemek v těsné blízkosti Olomouce. Pozemek v obci Kožušany má výměru 4 251 m2 z čehož je 619m2 zastavěná plocha a nádvoří a 3 632 m2 zahrada. Na pozemku se nachází dům s číslem popisným, určený k totální rekonstrukci, nebo demolici. Dále jsou na pozemku..

Lokalita: Kožušany-Tážaly - Kožušanyinfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  250 m² - Bystřička

Prodej, Rodinné domy, 250 m² - Bystřička

V krásné valašské přírodě, kousek od přehrady Bystřičky, nabízím k prodejí chalupu se dvěma stodolami, na slunném rovinatém pozemku u lesa. V přízemí se nachází zádveří s kuchyní a vstupem do obytné kamenné stodoly, propjené s posezením v pergole na zápraží domu. Samostatným vchodem přízemí..

Lokalita: Bystřička 26info v RK

Prodej, Rodinné domy,  120m² - Kožušany-Tážaly - Kožušany

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Kožušany-Tážaly - Kožušany

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s krásným pozemkem 5 minut od Olomouce, v obci Kožušany. Dům je v původním stavu, určen k rozsáhlé rekonstrukci, případně demolici a výstavbě nového domu. Současná využitelná zastavěná plocha je 485 m2. Na pozemku 4251m2, který s ostatními pozemky sousedí..

Lokalita: Kožušany-Tážaly - Kožušanyinfo v RK