Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Igor Kohut" odpovídá 7 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 1+kk,  43m² - Olomouc Hanáckého pluku

Pronájem, Byty 1+kk, 43m² - Olomouc Hanáckého pluku

V zastoupení klienta Vám nabízím pronájem bytu 1kk s malou terasou, o velikosti 49 m2 v atraktivní lokalitě v Olomouci na ulici Hanáckého pluku. Byt se nachází ve 2. NP, je zařízen. V domě je možno pronajmout si garážové stání. Výborná dostupnost do centra města (5 minut pěšky). Byt je situován do..

Lokalita: Hanáckého pluku, Olomouc10 500 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Střeň

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Střeň

Nabízím nově zrekonstruovaný rodinný dům v krásném prostředí litovelského pomoraví v obci Střeň. Dům má novou fasádu, včetně zateplení, byly provedeny nové omítky, výměna oken a vchodových dveří, nová elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace. Dům je vytápěn podlahovým elektrickým vytápěním s..

Lokalita: Střeňinfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 278 m² - Olomouc - Slavonín

Prodej, Rodinné domy, 278 m² - Olomouc - Slavonín

Nabízím Vám atraktivní nemovitost v Olomouci - Slavoníně, rodinný dům, kolaudovaný v roce 2013. Dům je dispozičně 6+kk, v přízemí se nachází garáž pro jedno auto, vstupní chodba s vestavěnou skříní, WC, obývací pokoj s kuchyní, pracovna, technická místnost, druhé WC a komora. Z obývacího pokoje se..

Lokalita: Za kostelem, Olomouc - Slavonín14 900 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1 195m² - Bělá pod Pradědem - Domašov

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 195m² - Bělá pod Pradědem - Domašov

Jedná se o stavební pozemky ve funkčním celku o celkové výměře 1.195 m², které jsou situovány v obci Bělá pod Pradědem. Pozemky se nachází v místní části obce Domašov u Jeseníka, a to v rezidenční zástavbě rodinných domů (kat. území Domašov u Jeseníka,). Vhodné půdorysné uspořádání pozemků..

Lokalita: Bělá pod Pradědem - Domašovinfo v RK

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4251 m² - Olomouc Kožušany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4251 m² - Olomouc Kožušany

Nabízím Vám ke koupi vyjímečný stavební pozemek v těsné blízkosti Olomouce. Pozemek v obci Kožušany má výměru 4 251 m2 z čehož je 619m2 zastavěná plocha a nádvoří a 3 632 m2 zahrada. Na pozemku se nachází dům s číslem popisným, určený k totální rekonstrukci, nebo demolici. Dále jsou na pozemku..

Lokalita: Kožušany-Tážaly - Kožušanyinfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  120m² - Kožušany-Tážaly - Kožušany

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Kožušany-Tážaly - Kožušany

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s krásným pozemkem 5 minut od Olomouce, v obci Kožušany. Dům je v původním stavu, určen k rozsáhlé rekonstrukci, případně demolici a výstavbě nového domu. Současná využitelná zastavěná plocha je 485 m2. Na pozemku 4251m2, který s ostatními pozemky sousedí..

Lokalita: Kožušany-Tážaly - Kožušanyinfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  250 m² - Bystřička

Prodej, Rodinné domy, 250 m² - Bystřička

V krásné valašské přírodě, kousek od přehrady Bystřičky, nabízím k prodejí chalupu se dvěma stodolami, na slunném rovinatém pozemku u lesa. V přízemí se nachází zádveří s kuchyní a vstupem do obytné kamenné stodoly, propjené s posezením v pergole na zápraží domu. Samostatným vchodem přízemí..

Lokalita: Bystřička 26info v RK