O společnosti

Realitní společnost Morava s.r.o. má na realitním trhu bezmála dvacetiletou zkušenost. Zabýváme se především zprostředkováním prodeje a pronájmu rezidenčních a komerčních nemovitostí.

Svou činnost jsme zahájili v roce 2002 na Ostravsku, v roce 2006 jsme se rozšířili i na Olomoucko. V průběhu let jsme zobchodovali stovky případů a získali si důvěru mnoha klientů svou precizní, proklientsky vedenou činností.  Náš tým se v průběhu dvou dekád vyvíjel a měnil, dnes v našich pobočkách působí jak zkušenost starších, tak entuziasmus mladších makléřů, vždy však s důrazem na odbornost a týmovou spolupráci. Makléři procházejí školícími cykly, ve kterých postupně zvládají složitosti obchodních případů, pronikají do problematiky obchodní, právní, daňové i finanční.

Díky spolupráci s kapitálově nejsilnější společností v oblasti výkupů nemovitostí, AAA Realitnímu fondu.cz a.s. se úspěšně již od roku 2008 věnujeme i výkupům nemovitostí, poskytujeme zálohy na kupní cenu, řešíme nelehké situace klientů, kteří se dostali do finančních problémů nebo dluhových pastí. 

Naše společnost, díky zkušenosti se zabývá i prodejem developerských projektů, developerům nabízíme předprodej části, či celých projektů.